Per5 TM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Per5 TM


 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako koristi rapidshare

Go down 
AuthorMessage
ninja.cfg of PERFECT5
Admin
ninja.cfg of PERFECT5


Posts : 340
Reputation : 0
Join date : 2010-08-22

Kako koristi rapidshare Empty
PostSubject: Kako koristi rapidshare   Kako koristi rapidshare EmptyTue Aug 31, 2010 12:41 pm

E ovako,posto vidim da neki neznaju kako skidati sa RAPID-a odlucio sam da ukratko objasnim ! Wink

Znaci da bi skidali sa rapidshare-a,trebate kao prvo imati linkove od necega sto hocete skidati npr:
rapidshare.com Na_Kosovo.part04.rar
rapidshare.com Na_Kosovo.part05.rar

svaki od ovih linkova moze zauzimati 100 ili 200MB,i vi kada skinete ta 2 linka,ne brinite se da ce vam to sto ste trazili biti u 2 djela,msm ono podjeljeno ,boze sacuvaj! nego vi to samo otvorite sa WIN RAR programom ( otvorite prvi file,u ovom slucaju link1.part1.rar) i u njemu ce se odma nalaziti sav sadrzaj koji ste skinuli,onda samo jednostavno iz tog prvog filea extraktujete sve u neki folder koji hocete i dobicete cjeli sadrzaj u komadu!!!
Ovo je onaj po meni malo tezi nacin,jer ovkao morate naci 1 link i cekati da se on skine,pa kad se to zavrsi nadjete drugi i tako redom,jer rapidshare ne dozvoljava FREE korisnicima da skidaju vise fileova od jednom,niti da ih stavite na spisak pa se oni fino gospodski skidaju...kada taj neki download prekinete vise ga necete moci nastavit,nego idete ponovo trazite link i skidate ga ispocetka!

Laksi nacin:
Ali da bi se olaksalo skidanje skidanje sa rapida FREE korisnicima,napravili su programe za to,medju poznatijim su JDOWNLOADER i CRYPTLOAD,znaci oni vam omogucavaju da naredate brdo linkova i da se oni skidaju rdom jedan po jedan,cak vam omgucavaju da nakon prekida downloada nastavite to posle,program sam pravi pauzu izmedju downloada,kad skine 1 file on sam odbrojava 15 minuta pa pocinje drugi i tako redom.

Za pocetak skinite program JDOWNLOADER ili CRYPTLOAD





NAPOMENA : Oba programa zahtjevaju instaliranu JAVU na vasem kompu, JAVA DOWNLOAD
Back to top Go down
https://per5-team.darkbb.com
 
Kako koristi rapidshare
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kako se prijaviti?
» Kako podici server xD

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Per5 TM :: Off Topics :: Spam HQ-
Jump to:  
Banner:
CodeFree forum | Video games | FPS - First Person Shooter | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com